ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є четвер до 23:59 для замовлень на суботу. Якщо Ви сформуєте замовлення після цього, то ми все рівно прикладемо всі зусилля аби його виконати в цей же тиждень, але не можемо надати гарантії на такі пізні замовлення.

СТАВИЩЕ

Якщо Ви знаходитесь в смт Ставище, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Мінімальна сума замовлення складає 100 гривень якщо бажаєте аби ми безкоштовно доставили замовлення за вказаною Вами адресою. Період доставки приблизно з 9:00 до 11:00.

БІЛА ЦЕРКВА

Якщо Ви знаходитесь в Білій Церкві, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Щосуботи ми виїздимо з продукцією на Критий ринок і знаходимось там з 9:00 до 12:00. Мінімальна сума замовлення для самовивозу з критого ринку відсутня, але якщо бажаєте аби ми доставили замовлення за вказаною Вами адресою (період доставки зазвичай з 10:00 до 13:00), то ми зробимо це безкоштовно при замовленні від 200 гривень.

КИЇВ

Щоп’ятниці (починаючи з 26 квітня) в кооперації з Сільськогосподарчим Обслуговуючим Кооперативом Родинний Добробут ми доставлятимемо замовлення по Києву. Мінімальна сума комбінованого замовлення зелені та молочної продукції 700грн. Вартість доставки 60грн правий беріг або 90грн лівий беріг. Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є середа до 23:59 для доставки в п’ятницю.

УКРАЇНА

Поштою не відправляємо до осені.