ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є четвер до 23:59 для замовлень на суботу. Якщо Ви сформуєте замовлення після цього, то ми все рівно прикладемо всі зусилля аби його виконати в цей же тиждень, але не можемо надати гарантії на такі пізні замовлення.

СТАВИЩЕ

Якщо Ви знаходитесь в смт Ставище, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Мінімальна сума замовлення складає 100 гривень якщо бажаєте аби ми безкоштовно доставили замовлення за вказаною Вами адресою. Період доставки приблизно з 9:00 до 11:00.

БІЛА ЦЕРКВА

Якщо Ви знаходитесь в Білій Церкві, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Щосуботи ми виїздимо з продукцією на Критий ринок і знаходимось там з 9:00 до 12:00. Мінімальна сума замовлення для самовивозу з критого ринку відсутня, але якщо бажаєте аби ми доставили замовлення за вказаною Вами адресою (період доставки зазвичай з 10:00 до 13:00), то ми зробимо це безкоштовно при замовленні від 200 гривень.

КИЇВ

Не доставляємо.

УКРАЇНА

Тимчасово маємо можливість відправляти замовлення Новою Поштою. Мінімальна сума замовлення 400грн. Молоко та хліб поштою не відправляємо. Про найближчу дату відправки повідомимо зазделегідь.