ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є середа до 23:59 для замовлень на п’ятницю та суботу. Якщо Ви сформуєте замовлення після цього, то ми все рівно прикладемо всі зусилля аби його виконати в цей же тиждень, але не можемо надати гарантії на такі пізні замовлення.

КИЇВ

Щоп’ятниці о 14:00 ми доставляємо замовлення в магазин кооперативу фермерських та ремісничих сироварень Cheesemania. Мінімальна сума замовлення 200грн. Магазин знаходиться на Володимирському ринку за адресою вул. Антоновича 115. Магазин працює щодня окрім понеділка з 12:00 до 19:00.

Також щоп’ятниці ми адресно доставлятимемо замовлення по Києву. Мінімальна сума замовлення 500грн. Вартість доставки 60грн. Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є середа до 23:59 для доставки в п’ятницю.

БІЛА ЦЕРКВА

Якщо Ви знаходитесь в Білій Церкві, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Щосуботи ми виїздимо з продукцією на Критий ринок і знаходимось там з 9:00 до 12:00. Мінімальна сума замовлення для самовивозу з критого ринку відсутня, але якщо бажаєте аби ми доставили замовлення за вказаною Вами адресою (період доставки зазвичай з 10:00 до 13:00), то ми зробимо це безкоштовно при замовленні від 200 гривень.

СТАВИЩЕ

Якщо Ви знаходитесь в смт Ставище, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Мінімальна сума замовлення складає 100 гривень якщо бажаєте аби ми безкоштовно доставили замовлення за вказаною Вами адресою. Період доставки приблизно з 9:00 до 11:00.

УКРАЇНА

Відправка новою поштою кожен четвер та п’ятницю. Хліб та молоко поштою не відправляємо.