ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Граничним періодом для замовлення “тиждень в тиждень” є четвер до 23:59 для замовлень на суботу. Якщо Ви сформуєте замовлення після цього, то ми все рівно прикладемо всі зусилля аби його виконати в цей же тиждень, але не можемо надати гарантії на такі пізні замовлення.

СТАВИЩЕ

Якщо Ви знаходитесь в смт Ставище, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Мінімальна сума замовлення складає 100 гривень якщо бажаєте аби ми безкоштовно доставили замовлення за вказаною Вами адресою. Період доставки приблизно з 9:00 до 11:00.

БІЛА ЦЕРКВА

Якщо Ви знаходитесь в Білій Церкві, то маєте можливість отримати замовлення в суботу. Щосуботи ми виїздимо з продукцією на Критий ринок і знаходимось там з 9:00 до 12:00. Мінімальна сума замовлення для самовивозу з критого ринку відсутня, але якщо бажаєте аби ми доставили замовлення за вказаною Вами адресою (період доставки зазвичай з 10:00 до 13:00), то ми зробимо це безкоштовно при замовленні від 200 гривень.

КИЇВ

За попередньою домовленністю маємо можливість доставляти до Києва щосуботи впродовж дня. Мінімальна сума замовлення складає 500 гривень. Вартість кур’єрської доставки – 70грн.

УКРАЇНА

На певний період припиняємо відправки Новою Поштою.