01.01.2018 Сьогодні ми повісили на холодильник новий календар. Багацько людей по…

01.01.2018
Сьогодні ми повісили на холодильник новий календар. Багацько людей по особливому святкують цей день проводжаючи старий рік та зустрічаючи новий. Багато хто підводить підсумки досягненого та планує наступний рік, а інші навпаки жалкують що не досягли чого бажали та в списку планів змінюють цифру 2017 на 2018.

Для нас минулий рік був роком праці та розвитку. Можна багато всього говорити про досягнене, але найголовніше що я хотів би відмітити це ВАС. Так, ВИ, дорогі читачі, а особливо клієнти і ті хто стали друзями. Саме завдяки ВАШІЙ вірі в нас та підтримці ми змогли розвиватись. ДЯКУЮ від всієї нашої родини.

Гарних вихідних!!!

Today is the day when we change calendar on our fridge )) But also we analyze our previous year’s growth and success and decide what we can strive for in the year to come. Happy holidays!

#лісоваферма #леснаяферма #forestfarmua #2018 #farm #farmlife #ферма #dauschund #simplelife #простаяжизнь #жизньнаферме #ставище #білацерква

Source

4 думки щодо “01.01.2018 Сьогодні ми повісили на холодильник новий календар. Багацько людей по…

  1. Анонім каже:

    …Не имеет значения, с какой скоростью вы будете двигаться вперед – вы все равно никогда не приедете в конечный пункт….Спасибо за Ваше отношение к нам! А Вам желаем здоровья, новых знаний ради нас всех, познавать новое, развиваться , стремиться к еще лучшему! Пусть ваши близкие будут Вашими единомышленниками. Любви, благополучия и всего самого наилучшего всем!

Залишити відповідь